Sizden Gelenler

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) İstanbul

Eğitim çok verimli ve geliştirici geçti. Hocamızın açıklayıcı anlatim tarzı gayet güzeldi. Şahsi fikrim eğitimden çok memnun kaldım. Sizlere ve hocamıza çok teşekkür ederim.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Samsun

Eğitmenin akıcı bir konuşması ve konuya hakim oluşu vardı. Ayrıca herkese anlattığı konu hakkında soru veya anlamadığı yer var mı soruyor? Bu şekilde öğrenciden feedback alarak hocamız gayet başarılı bir şekilde eğitim verdi. Aldığım eğitimden memnunum.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Manisa

MM kısmı benim için çok iyiydi diğer derslere katılamadım hocamız gayet iyiydi alakalıydı bizlerle soru sormamızı çok istedi katıldığım kısımlarda eğitim gayet çok iyiydi.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) İstanbul

Eğitimden genel olarak memnun oldum iletişim konusunda sıkıntı yaşamadım hoca da gayet güzel bir eğitim verdi sadece ders saati beni biraz zorladı onun dışında her şey güzeldi, sizlere de uğraşlarınız için teşekkür ederim.

SAP HR İstanbul

Merhaba, ben işletmenizden SAP HR modülü eğitimi aldım. Eğitimden oldukça memnun kaldığımı bildirmek isterim. Özellikle hocamızın diksiyonu, anlatım şekli ve program yeterliliği oldukça harikaydı. Oldukça verim aldığımı düşünüyorum tekrardan teşekkürler. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğimi bildirmek isterim. İyi çalışmalar dilerim.

SAP HR Sakarya

Almış olduğum SAP HR eğitiminden çok memnun kaldım. Çok deneyimli, işinde profesyonel ve birebir iş hayatında aktif rol alan eğitmenler eşliğinde eğitimimi almış bulunmaktayım. Sadece eğitim değil iş hayatında da deneyimlerini bizlere aktardıkları için çok memnunum ve çok teşekkür ederim. Çevremde ve iş hayatına atıldığımda ilk ve tek önereceğim yer burası olacak tekrar teşekkürlerimi sunar iyi günler dilerim.

SAP HR Kocaeli

SAP HR eğitimimi tamamladım. Dersler çok verimliydi, anlamadan geçtiğimiz tek bir yer bile olmadı. İlginiz, samimiyetiniz ve emekleriniz için hocama ve SAP BİLİŞİM ekibine çok teşekkür ederim.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Ankara

Eğitim gayet kapsamlı basarılı ve verimli geçti. Zaten kullandığım SAP de daha ayrıntılı bilgi sahibi oldum.

SAP HR İstanbul

Eğitim dili çok yalın ve açıklayıcıydı. Yeri geldiğinde teknik bazı noktalara dahi değinildi. Memnuniyetim 10 üzerinden 10000000000

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Manisa

Benim için öğretici ve etkili bir eğitim süreci oldu. İş hayatımda bu eğitim sayesinde güzel sonuçlar alacağımı düşünüyorum. Teşekkür ederim. Eğitmenimizin bilgi ve tecrübesini bize verimli bir şekilde aktardığını düşünüyorum. SAP Lojistik eğitiminde yer alan modülleri etkili bir şekilde kullanabiliyorum. Hocam ve sizlere bu eğitim sürecinde ve sonrasında desteğiniz için teşekkür ederim.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Eskişehir

Eğitimden çok memnun kaldım. Şu anda ilk defa SAP kullanmama rağmen bir çok ekrana aşinayım ve daha da fazlası olacağına inanıyorum. Eğitmen çok iyi bir eğitmendi ve mükemmel anlatıyor. Önemli olan akıcı ve anlaşılır bir eğitim olmasıydı. Öyle de oldu bana göre.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) İstanbul

Verimli bir eğitimdi. Enerjisi yüksek, grubu toparlayabilen bir hocaydı. Teşekkür ederim.

SAP LOJİSTİK (MM, PP, SD) Eskişehir

Çok faydalı bir eğitim oldu. Hocamız tecrübeli ve bilgiliydi. Teşekkür ederim tekrardan.

SAP PM Kocaeli

Eğitim gayet başarılı geçti. İçerikteki tüm konular teker teker detaylı anlatılıp bol bol örnek yapıldı. Gerçek zamanlı durumlar gerçekleştirerek daha kalıcı bir öğrenme yapıldı. Eğitmen konuya hakimdi. Gayet akıcı bir şekilde konuları sırası ile anlattı. Tüm konular işlendi. Yeterince örnek yaptı. Başarılı bir eğitim oldu.

SAP FI İstanbul

Hiç görmediğim bir program olmasına rağmen 25 saatlik eğitim sonunda her konu hakkında yeterli bilgim oldu. Bilgisayara kurulan program ile eğitim harici pratik yapıldığında çok daha verimli oluyor. Hocamızın SAP FI hakkında yüksek bilgisi, eğitimi alanların boşluklarına göre eğitim programını ayarlaması ve özellikle kimseyi germeden sıcakkanlılıkla ve çok içten olarak eğitim vermesi çok başarılıydı. Eğitim dışında her zaman sorulan sorularla alakadar oldu ve gönderdiği dokümanlar çok faydalı

-

Verimli bir eğitim oldu. İş hayatında büyük katkı olacağını düşünüyorum. Herkese teşekkürler. Hocamızın açık anlaşılır anlatımıyla birlikte, yardımseverliğiyle etkili bir eğitim almış olduk.

M.A.

Eğitim görsellerle ve uygulamalarla desteklendi. İş hayatında kullanımı ön planda olan bir program olması sebebiyle önem arz etmektedir. Eğitmenin olumlu yaklaşımı ve derste aktif olması sebebiyle eğitimden çok verim aldım.

İ.K.

Eğitim içeriği oldukça öğretici. İş hayatında bana büyük katkılar olacağına inanıyorum. Eğitimden oldukça verim aldım. Hocamız öğretme odaklı. Anlatıp da öğrenmediğim hiçbir şey olmadı. Dersleri akıcı, anlaşılır ve eğlenceli. Bu açıdan eğitmenden çok memnunum.

H.G.

Verimli bir eğitimdi, gelişim açısından önemli bilgi aldığımı düşünüyorum. Hocamız yeterli ve uzman bir kişi.

S.G.

Gayet faydalı bir eğitim süreciydi. Ayrıntılı içerikler sayesinde bu modülde yeterli seviyede bilgi sahibi oldum. Alanında çok başarılı bir eğitmen. Modül ile ilgili her türlü ayrıntıyı bize gayet açık bir şekilde anlattı. Ufkumu çok genişletti, bu açıdan eğitmenden çok memnunum.

-

Eğitim sürecini verimli geçirdiğimi düşünüyorum. Özellikle her hafta yaptığımız tekrarlar sayesinde konular çok daha iyi bir şekilde pekişmiş oldu. Eğitmenimiz üzerimize gerçekten titredi ve bir şeyleri öğretmek için çaba sarf etti. Gerek eğitim sırasında gerek eğitim sonrasında yanımızda olduğunu bizlere hissettirdi. İyi bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Genel olarak kursa katıldığım için memnunum.

S.G.

Çok verimli bir eğitimdi. Alanında çok başarılı bir eğitmen